




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpa.A fény színének változtatása a lámpán található csúszkával (3000K / 4000K / 6000K).Magas, IP54-es védettség víz- és porállóságot biztosít.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK06 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | NIVERA Kobi |
| Gyártó | Kobi |

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, rusztikus
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron