
Art Deco mennyezeti lámpa arany üveggel - Ayesha
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Výrobce po 1 ks márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,6 W |
| Izzók száma | 4 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10,4 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron