






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Raze asztali lámpa egy elegáns kiegészítő időtlen dizájnnal. Bézs színű márvány kombinációja, sima hengeres formája és bézs szövetbúrája kellemes, meleg fényt ad. A természetes márvány felhasználásának köszönhetően minden egyes darab eredeti mintázattal és textúrával rendelkezik. A lámpa E27-es izzókkal kompatibilis, amelyek maximális teljesítménye 40 W. Az izzó nem tartozék.
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Éjjeliszekrény |
| Szín | Bézs |
| Származási hely | IN |
| Anyag | Textil/kő/fém |
| Energiafogyasztás | 40 W |
| Izzók száma | 1 db-os |
| Foglalat típusa | E27 |
| Súly | 5.2 kg |
| Lámpabúra átmérője | 22 cm |
| Izzók mellékelve | Nem |
| Kikapcsolás | A kábelen |
| Tápegység | Konnektoros |
| Kollekció | Raze |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Premium |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Textil |
| Konstrukció anyaga | Márvány |
| Gyártó | Kave Home |

Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron

130×160 cm