









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az Asiatic Carpets szőnyege praktikus kiegészítője bármelyik belső térnek. Puha és hívogató felületet kínál, amely otthonos hangulatot teremt. A szőnyeg minőségének megőrzése érdekében a porszívózáshoz kizárólag forgókefe nélküli porszívót használj, hogy elkerüld a szálak károsodását. Kerüld a folyadékok kiömlését, de ha mégis folt keletkezik a szőnyegen, óvatosan tisztítsd le egy tiszta, fehér pamutkendővel. Ha a folt nem távolítható el, érdemes szakemberhez fordulni. Ne mosd a szőnyeget mosógépben. A nagyobb biztonság és a padló védelme érdekében csúszásmentes alátét használatát javasoljuk. Védd a közvetlen napfénytől és tartsd távol a tűztől.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Pamut |
| Minta | Absztrakt |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén/poliészter |
| Vastagság | 1.2 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.68 kg |
| Hosszúság | 240 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Boho |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 1800 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Folttisztítás/nem dörzsölhető/rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás száraz törlőruhával/kémiai tisztítószerek nem használhatók/kémiailag nem fehéríthető |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 30% polipropilén/70% poliészter |
| Szín | Krémszínű/bézs |
| Gyártó | Asiatic Carpets |
Felhasználói értékelések
Az ár/minőség arány és a szőnyeg mérete elfogadható. Eddig elégedett vagyok, meglátjuk, milyen lesz a karbantartás :)

160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, szintetikus, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 120 cm, kerek, gyapjú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
80×300 cm, futószőnyeg, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
240×330 cm, egyszínű, beltéri

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Kerek, modern stílusú, futószőnyeg
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
160×230 cm, gyapjú, szőtt
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
- készletek
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron