





Méretek 200×290 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 88 392 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bézs gyapjú szőnyeg 200x290 cm – Flair Rugs
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 290 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Gyapjú |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú |
| Vastagság | 1.2 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 17.4 kg |
| Hosszúság | 290 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (kombinált) |
| Kollekció | Tuscany |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 3000 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Folttisztítás/nedvesen nem tisztítható/kémiailag nem fehéríthető/az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/rendszeres porszívózás javasolt/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut/latex |
| Anyag specifikáció | 100% gyapjú |
| Gyártó | Flair Rugs |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Csodálatos
Indiában készült gyapjúszőnyeg, ötezer koronáért 2x2,9 m-es méretben megfelel nekünk, a gyapjú tulajdonságai összehasonlíthatatlanok a műszálas anyagokkal, de több macskás háztartásban nincs értelme drágább berendezést vásárolni, a szőnyeg a gyerekszobában van.
A szőnyeg rendben van, kicsit ritka, de ezért az árért megfelelő.
A szőnyeg színe pont olyan, mint a képen. Jó inőségű gyapjú, hibátlan. A szállítás költsége kicsit borsos.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A szőnyeg puha, a legfontosabb, hogy gyapjúból készült. A mérete a legjobban illeszkedett ahhoz a szobához, amelybe vásárolták.

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kerek, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
⌀ 200 cm, kerek, egyszínű

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
140×200 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Skandináv stílusú, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
240×340 cm, egyszínű, beltéri

80×300 cm, darabonként, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
160×240 cm, pamut, absztrakt mintás
Ingyenes szállítás
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Kerek, gyapjú, skandináv stílusú
Raktáron
100×140 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×140 cm, egyszínű, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható

Állványok
Raktáron
22×15 cm
Raktáron
80×18×60 cm, matt
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Porcelán
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×47×44 cm, görgők nélkül, tálcával
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás

Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
Kő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron