
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú, pamut
-10 %125 470 Ft
139 090 Ft

Bézs kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú, szőtt
-10 %196 680 Ft
217 990 Ft

Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×2 cm, gyapjú, modern stílusú, pamut
-14 %187 460 Ft
217 990 Ft
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Calmio – Hanse Home
Méretek 160×230 cm
Előző árak
- 2026. 05. 29. - 125 470 Ft
- 2026. 05. 28. - 125 470 Ft
- 2026. 05. 18. - 125 480 Ft
- 2026. 05. 15. - 125 490 Ft
- 2026. 05. 07. - 125 500 Ft
- 2026. 04. 29. - 139 090 Ft
- 2026. 04. 24. - 118 227 Ft
- 2026. 04. 21. - 139 090 Ft
- 2026. 04. 17. - 118 227 Ft
- 2026. 04. 11. - 111 272 Ft
- 2026. 03. 19. - 125 200 Ft
- 2026. 03. 17. - 125 210 Ft
- 2026. 03. 10. - 125 220 Ft
- 2026. 03. 05. - 117 802 Ft
- 2026. 02. 24. - 138 590 Ft
- 2026. 02. 20. - 117 802 Ft
- 2026. 02. 16. - 138 590 Ft
- 2026. 02. 14. - 117 802 Ft
- 2026. 02. 06. - 138 590 Ft
- 2026. 01. 19. - 126 600 Ft
- 2026. 01. 10. - 126 610 Ft
- 2025. 12. 27. - 117 802 Ft
- 2025. 10. 04. - 113 511 Ft
- 2025. 09. 19. - 131 990 Ft
- 2025. 09. 16. - 112 190 Ft
- 2025. 09. 16. - 131 990 Ft
- 2025. 09. 13. - 113 511 Ft
- 2025. 09. 05. - 131 990 Ft
- 2025. 08. 24. - 113 511 Ft
- 2025. 08. 22. - 131 990 Ft
- 2025. 08. 16. - 103 191 Ft
- 2025. 08. 15. - 98 891 Ft
- 2025. 08. 13. - 114 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Hanse Home márka kézzel szőtt Eleni gyapjúszőnyege az időtlen elegancia megtestesítője. Az egyszerű monokróm dizájnt geometrikus mintázat egészíti ki, aminek köszönhetően jól illik a modern és a klasszikus enteriőrökbe is. A szőnyeg kézzel készült, 100% gyapjúból. Ez a természetes szál egész évben tartósságot és kényelmet biztosít. Könnyen karbantartható és padlófűtéshez is alkalmas. A kezdeti szálhullás normális, és idővel, rendszeres porszívózással csökken.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Méret | Darabáru |
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Pamut, Gyapjú |
| Szín | Bézs |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Minta | Egyszínű, Absztrakt |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 12 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (többszintes) |
| Kollekció | Calmio |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 3200 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/rendszeres porszívózás javasolt/az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/kémiai tisztítószerek nem használhatók/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/professzionális tisztítást igényel/nedvesen nem tisztítható |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 100% gyapjú |
| Gyártó | Hanse Home |
Hasonló termékek

Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú kerek szőnyeg ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Rocco Cream – Elle Decoration
200×290 cm, egyszínű, skandináv stílusú
Raktáron
CARLO SURI bézs szőnyeg 80 x 150 cm
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
SURAT szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Rózsaszín mosható kerek szőnyeg ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, modern stílusú, szőtt
RaktáronIngyenes szállítás
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Balis szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Fantasy szőnyeg 12500-10
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Bombay szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Forms szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Quebec kilim szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
POMPOME szürke kerek szőnyeg pomponokkal 90 cm
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Addie szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kyoto szőnyeg törtfehér, többféle méretben - Woud méretek: 140 x 90 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, szőtt, poliészter
Raktáron
Runi futószőnyeg
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Gabi kilim szőnyeg
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Juliet kültéri szőnyeg
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Pune szőnyeg
Gyapjú, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Estilo – Universal
200×290 cm, rojtos, poliészter

Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, kültéri, szőtt
Raktáron
Regama szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
PUNE szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Joye futószőnyeg
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Marvion szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
200×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 160x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
160×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
RaktáronIngyenes szállítás









