







Méretek 50×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Szín Bordó Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 50 cm Magasság: 10 cm Kialakítás Víz, szennyeződés és napfényálló Vízlepergető réteggel A párna mosható Kültéri és beltéri használatra egyaránt A párna cipzárral ellátott Ne fehérítse Ne szárítsa szárítógépben
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Poliészter |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Hossz | 50 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Párna mérete | 50 x 50 cm |

50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

Pamut, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus

Memóriahabos, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Pamut, poliészter huzattal, egyszínű


45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
40×66 cm, szabálytalan formájú, klasszikus

45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Dísz, kerek, szabálytalan formájú
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz
Raktáron



Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva