


Méretek 50×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut 45% poliészter 5% egyéb szálak Szín Narancssárga Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 50 cm Magasság: 10 cm Súly: 0,4 kg Kialakítás A párna mosható Oldalsó cipzárral Kültéri és beltéri használatra is Ne fehérítse Ne szárítsa szárítógépben Inspirálódjon tovább Díszpárnák Lakástextil Sötétítők és függönyök Szőnyegek Plédek és ágytakarók Párnahuzatok
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Narancssárga |
| Termék színe | Narancssárga |
| Anyaga | Poliészter, Pamut |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Párna mérete | 50 x 50 cm |
| Hosszúság | 50 cm |
| Stílus | Modern |
| Vízhatlan | Igen |
| Súly | 0,5 kg |

Dísz, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron