

Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Okker Sárga Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Súly: 0,3 kg Kialakítás Belső töltettel együtt Cipzáras záródás Ajánlott mosási hőmérséklet 30-40 °C (a gyártói címke alapján) Ne fehérítse Ne szárítsa szárítógépben
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Töltet anyaga | Poliészter |
| Típus | Díszpárnák |
| Kinézet | Kötött |


45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, csíkos
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron

Klasszikus, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Dísz, pamut, kerek
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, tollas, pamut



45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva