




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati fali lámpa mozgásérzékelővel és alkonyatkapcsolóval. Az IP44-es védettségi fokozat magas szintű védelmet nyújt a víz és a por ellen. A lámpa automatikusan bekapcsol sötétedéskor mozgás érzékelése esetén. Érzékelési távolság: 10 m. Érzékelési szög: 120°. Időzítés beállítása: 8 mp - 8 perc.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner |
| Gyártó | Telefunken |

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás