Hasonlítsd össze az árakat 15 325 Ft-tól 19 090 Ft-ig 2 webáruházban:
Philips 17394/93/P0 - LED Kültéri fali lámpa PETRONIA LED/12W IP44
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 15 325 Ft és 19 090 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 15 325 Ft
- 2026. 04. 23. - 15 325 Ft
- 2026. 03. 29. - 17 208 Ft
- 2026. 05. 17. - 15 325 Ft
- 2026. 04. 23. - 15 325 Ft
- 2026. 03. 29. - 15 325 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja el a szemeit.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Alak | Négyszögletes |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Hely | Kert és utak |
| Series | MYGARDEN PETRONIA Philips |
| Gyártó | Philips |
Hasonló termékek

Philips ARBOUR LED kültéri fali lámpa szenzorral, 3,8W, IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17293/93/16 - KARP kültéri fali lámpatest LED/6W/230V IP44
Fali, 230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Deuba Dahlia kültéri lámpa aljzattal - ezüst
Álló, 230V, fém
Raktáron
LED Rosa 9 W-os fekete szögletes oldalfali lámpa
Talajba építhető
Raktáron
Philips - LED Kültéri fali lámpa PYTHON LED/3,8W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Bergen kültéri falikar
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa sötétszürke LED-del 2-lámpás IP54 - Mal
Fali
Raktáron
London kültéri falikar
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Bergen kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Stockholm kültéri állólámpa
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Polly kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Nils kültéri falikar
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Profile sínrendszeres lámpafej
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Stockholm kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rondane kültéri falra simuló lámpa
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED REFLEKTOR SLIM AIGOSTAR 20W 6500K IP65 90° SZÜRKE
Fém
Raktáron
Philips 16460/93/16 - LED Kültéri lámpa MYGARDEN ARBOUR LED/6W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mekong kültéri falikar
Fali, 230V, fém
Raktáron
Joe kültéri falra simuló lámpa
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Finlo falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Vasa kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rondane kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa fekete üveggel 30 cm - Rotterdam
Fali
Raktáron
Finlo falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Geneve kültéri falra simuló lámpa
Fali, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Stockholm kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17357/47/P0 - LED Kültéri fali lámpa BUXUS 2xLED/4,5W IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rondane kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm Greta sötétszürke oldalfali kültéri lámpa E27-es foglalattal
Fali
Raktáron
Lyssfjord kültéri falikar
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Stockholm kültéri falikar
Szolár, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krypton falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Spotlámpa sínrendszerrel VOLF 4xGU10/10W/230V fekete
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás



