






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja el a szemeit.
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Hely | Kert és utak |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Series | MYGARDEN BUXUS Philips |
| Gyártó | Philips |

Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, műanyag
Raktáron
Álló, 230V, fém
Raktáron
Álló, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém, műanyag
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
Raktáron

Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
230V, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás