






Méretek 75×155×105 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 194 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: 2 személyes kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Sötétszürke Huzat: POCO 05 A kanapé anyaga Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Fényes, sima szövet Láb anyaga: Műanyag Hab típus: T25 hab Ülőfelület típusa: Bonnell rugó A kanapé méretei Szélesség: 155 cm Mélység: 105 cm Magasság: 75 cm Ülőmélység: 64 cm Ülőmagasság: 38 cm Láb magassága: 3 cm Alvófelület: 196 x 125 cm Teherbírás: 160 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen 2 db dekoratív párna tartozik hozzá Varázsoljon otthonába skandináv stílusú kanapékat. A 2 és 3 személyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helytakarékosak. Ezek a legpraktikusabb megoldások a pihenősarok kialakítására. Kanapék nemcsak a nappalik kiemelt elemei, irodákba vagy gyerekszobákba is illenek. Az összhatást fokozza a kanapé tapintásra kellemes felülete. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Engedje, hogy kényeztessék és pihenjen.
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Stílus | Skandináv |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 160 kg |
| Méret | Kétszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé alvófelület | 196 x 125 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |

75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, kétszemélyes
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, retró, szövet
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Skandináv stílusú, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Lábakkal, fa, állítható
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
84×135×72 cm, ágyneműtartós, kétszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Mindennapi alváshoz, lábakkal, szövet
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, fa, szövet
Raktáron
Fa, öko bőr
Raktáron
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
Ágyazható, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, mindennapi alváshoz, szövet
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
Lábakkal, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva