



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Szürke 137-es számú Fém: Fekete Méretek Szélesség: 141 cm Mélység: 90 cm Magasság: 81 cm Lábak magassága: 15 cm Ülőmagasság: 42 cm Ülőmélység: 52 cm Fekvőfelület: 141 x 191 cm Súly: 38,95 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonát még otthonosabbá skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a leggazdaságosabb megoldás az otthoni pihenőzóna kialakítására. A kanapék nem csupán a nappalik domináns darabjai lehetnek, hanem alkalmasak irodákba vagy gyerekszobákba is. Az összhatást kiemeli a kanapé kellemes tapintású felülete. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát, és relaxáljon.
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Stílus | Skandináv |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Alvófelület | 141 x 191 cm |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Méretek | 141 x 90 x 81 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Súly | 38,95 kg |

84×147×91 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
78×83 cm, ágyazható, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mindennapi alváshoz, lábakkal, szövet
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
92-95×191×58-75 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, szövet, párnákkal
Raktáron
Kétszemélyes, retró, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Lábakkal, fa, szövet
Raktáron
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Lábakkal, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Skandináv stílusú, lábakkal, állítható
Raktáron
Modern stílusú, állítható
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva