




Méretek 84×182×82 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter - AT 100-30 Fa: Fenyő Rétegelt lemez Hab Méretek Szélesség: 182 cm Mélység: 82 cm Ülésmélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Teljes magasság: 84 cm Lábak magassága: 20 cm Súly: 35 kg Csomag mérete: 38 x 150 x 78 cm (sz x h x m) kialakítás Levehető párnák Ne fehérítsen Vasalás legfeljebb 110 °C-on, a gőzölés maradandó károsodást okozhat Professzionális vegytisztítás tetraklór-etilénnel és az F szimbólumhoz engedélyezett összes oldószerrel, kíméletes folyamat Szétszerelt állapotban szállítjuk Otthonát skandináv stílusú kanapékkal teheti barátságosabbá. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a legköltséghatékonyabb megoldás az otthoni pihenőzóna kialakítására. A kanapék nemcsak a nappali díszei, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is illenek. Az összhatást fokozza a kanapé kellemes tapintású felülete. Az elmúlt évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a jellegzetesen bordázott kordbársony. Engedje, hogy kényeztessék, és pihenjen.
| Szélesség: | 182 cm |
|---|---|
| Mélység: | 82 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Alak | Kanapék |
| Teherbírás | 250 kg |
| Ülésmélység | 51 cm |

84×132×82 cm, kétszemélyes, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Lábakkal, fa, szövet
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
80×215×103 cm, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, rusztikus, fa
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Modern stílusú, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
71×217×98 cm, szövet, háromszemélyes
Ingyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva