

Méretek 90×136×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Linea 10 rózsaszín Fa: Bükk Méretek Szélesség: 136 cm Ülés mélysége: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülés magassága: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonosabbá otthonát skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ezek a legpraktikusabb megoldások a pihenőzónához otthon. A kanapék nemcsak a nappalik domináns elemei, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is illeszkednek. Az összhatást tovább erősíti a kanapé kellemes tapintású felülete. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan finom kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és pihenjen.
| Szélesség: | 136 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal


Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, skandináv stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet

Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron