






Méretek 75×155×105 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 194 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: 2-személyes kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Barna Huzat: POCO 22 A kanapé anyaga Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Fényes, sima anyag Lábak anyaga: Műanyag Hab típusa: T25 hab Ülőrész típusa: Bonnell rugó A kanapé méretei Szélesség: 155 cm Mélység: 105 cm Magasság: 75 cm Ülőmélység: 64 cm Ülőmagasság: 38 cm Lábak magassága: 3 cm Alvófelület: 196 x 125 cm Teherbírás: 160 kg Felszerelés Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen 2 dekoratív párna mellékelve Lágyítsd meg otthonodat skandináv stílusú kanapékkal. A 2-személyes és 3-személyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet spórolnak. Ez a pihenőzóna legegyszerűbb megoldása a lakásban. A kanapék nemcsak a nappalik hangulatát emelik, irodákba vagy gyerekszobákba is illenek. Az összhatást a kanapék kellemes tapintású felülete emeli ki. Az elmúlt évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kord anyag. Kényeztesd magad, és relaxálj.
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 160 kg |
| Méret | Kétszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé alvófelület | 196 x 125 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |

75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
75×155×105 cm, ágyazható, kétszemélyes
Kiszállítás 1 hét múlva
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, retró, szövet
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Lábakkal, fa, állítható
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Mindennapi alváshoz, lábakkal, szövet
Raktáron
85×215×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Lábakkal, fa, szövet
Raktáron
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
84×135×72 cm, ágyneműtartós, kétszemélyes
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
60×75×73 cm, ágyazható, mindennapi alváshoz
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
100×233×102 cm, ágyazható, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
Skandináv stílusú, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Fa, öko bőr
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron