




Méretek 60×75×73 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Kis kanapé Méret: 100 cm alatti kanapé Szín: Szürke / sötétszürke Kárpit: OMEGA 02 / OMEGA 13 A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% poliészter A háttámla kialakítása: T2542 hab Az ülés kialakítása: T2542 hab Kopásállóság (Martindale): 40 000 A kanapé méretei Szélesség: 75 cm Mélység: 73 cm Magasság: 60 cm Ülésmagasság: 28 cm Ülésmélység: 63 cm Alvófelület: 73 x 166 cm Teherbírás: 80 kg Súly: 34 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen Levehető párnák: Igen Lapra szerelten szállítva. Zútolje otthonát skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a legköltséghatékonyabb megoldás otthoni pihenőzóna kialakítására. A kanapék nemcsak a nappalikban dominálnak, hanem alkalmasak irodákba vagy gyerekszobákba is. Az összbenyomást kiemeli a kanapé kellemes tapintású felülete. Az utóbbi évek trendjei közé tartozik a bársonyosan puha kárpitozás vagy a jellegzetes bordázott kordbársony. Hagyd magad kényeztetni és relaxálj.
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 60 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Stílus | Skandináv |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Teherbírás | 80 kg |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 28 cm |
| Kanapé alvófelület | 166 x 73 cm |

Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
60×75×73 cm, ágyazható, mindennapi alváshoz
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
100×233×102 cm, ágyazható, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, mindennapi alváshoz, szövet
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, fa, állítható
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Kétszemélyes, retró, lábakkal
Raktáron
77×214×82 cm, ágyneműtartós, ágyazható

75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, retró, szövet
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, lábakkal, párnákkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Lábakkal, fa, szövet
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, szövet, öko bőr
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
Skandináv stílusú, lábakkal, fa
Kiszállítás 1 hét múlva
73×173×75 cm, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva