

Méretek 90×136×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Petrolkék - Linea 12 Fa: Bükk Méretek Szélesség: 136 cm Ülőmélység: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülőmagasság: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábmagasság: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonosabbá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ezek a leghelytakarékosabb pihenőzóna megoldások az otthonban. A kanapék nemcsak a nappalik domináns elemei, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is alkalmasak. Az összhatást kiemeli a kanapé tapintásra kellemes felülete. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és pihenjen.
| Szélesség: | 136 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Skandináv stílusú, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, fa
Raktáron
Mindennapi alváshoz, lábakkal, fa
Raktáron
Kétszemélyes, retró, szövet
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Raktáron
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
Lábakkal, állítható
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva