




Méretek 84×132×82 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter - AT 100-43 Fa: fenyő Rétegelt lemez Hab Méretek Szélesség: 132 cm Mélység: 82 cm Ülésmélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Teljes magasság: 84 cm Lábmagasság: 20 cm Súly: 28 kg Csomagméret: 38 x 108 x 78 cm (sz x h x m) Kialakítás Levehető párnák Fehérítse tilos Vasalás 110 °C-ig, a gőzölés maradandó károsodást okozhat Professzionális vegytisztítás tetraklór-etilénben és minden oldószerrel az F szimbólumhoz, kímélő folyamat Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonosabbá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helytakarékos megoldást biztosítanak. Ez a leggazdaságosabb megoldás a pihenőzóna kialakítására az otthonában. A kanapék nemcsak a nappali szobákban dominálnak, hanem jól illeszkednek irodákba vagy gyermekszobákba is. Az összhatást kiemeli a kanapé kellemes tapintású felülete. Az elmúlt évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és relaxáljon.
| Szélesség: | 132 cm |
|---|---|
| Mélység: | 82 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Alak | Kanapék |
| Teherbírás | 240 kg |
| Lábmagasság | 20 cm |
| Ülésmélység | 51 cm |

Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet

Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
80×215×103 cm, alacsony háttámlás
Raktáron
84×132×82 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Raktáron
84×132×82 cm, kétszemélyes, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, rusztikus, fa
Raktáron
Kétszemélyes, retró, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×146×60 cm, lábakkal, fa
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
84×147×91 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, szövet, párnákkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×151×90 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron