

Méretek 90×180×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Krém - Linea 1 Fa: Bükk Méretek Szélesség: 180 cm Ülőfelület mélysége: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülőfelület magassága: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonosabbá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A két- és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol takarékoskodnak a térrel. Ez a legpraktikusabb megoldás a pihenőövezet kialakítására az otthonban. A kanapék nemcsak a nappalikban lehetnek meghatározó elemek, hanem irodákban vagy gyerekszobákban is megállják a helyüket. Az összhatást fokozza a kellemes tapintású kanapéfelület. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a jellegzetesen csíkos kord. Kényeztesse magát és relaxáljon.
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
80×215×103 cm, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, rusztikus, fa
Raktáron
Modern stílusú, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet

Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Kétszemélyes, retró, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
84×132×82 cm, kétszemélyes, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
71×217×98 cm, szövet, háromszemélyes
Ingyenes szállítás
Ágyazható, szövet, párnákkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Lábakkal, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
84×182×82 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron

Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×147×91 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron