
AMBER szürke 3 személyes kanapé
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlvaMéretek 90×180×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Sötétkék - Linea 19 Fa: Bükk Méretek Szélesség: 180 cm Ülőfelület mélysége: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülőfelület magassága: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Varázsoljon otthonába skandináv stílusú kanapékat. Kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helytakarékosak. Ez a pihenősarok legkisebb helyigényű megoldása az otthonában. A kanapék nem csak a nappalik domináns darabjai, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is illenek. Az összhatást a kanapé kellemes tapintású felülete fokozza. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpit vagy a jellegzetes bordás bársony. Kényeztesse magát és relaxáljon.
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Származási hely | PL |
| Térfogat | 859 |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Skandináv stílusú, lábakkal, fa
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Fa, öko bőr
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
Modern stílusú, szövet, öko bőr
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
91-92×191×58-75 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyazható, rattan, mindennapi alváshoz
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, fa, szövet
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva