




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern tükörvilágítás. Az IP44-es védettségnek köszönhetően a lámpatest alkalmas még magasabb páratartalmú helyiségekbe is. A lámpán található kapcsolóval állítható színhőmérséklet - 3000K / 4000K / 6500K. Kényelmes szerelés tükörre, falra és szekrényre/polcra. A lámpatest minden típusú felületre felszerelhető.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Fal |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Series | TEXAS Top Light, BATHROOM Top Light |
| Gyártó | Top Light |

IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, egy izzóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás