
21 995 Ft23 219 Ft
Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 12890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 850 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | HOLLYWOOD MIRROR LIGHT Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás