
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Rocco Cream – Elle Decoration
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-15 %129 277 Ft
152 090 Ft

Krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Cream – Elle Decoration
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-15 %168 292 Ft
197 990 Ft

Szürke-krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-10 %173 850 Ft
192 690 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 173 850 Ft
- 2026. 05. 15. - 173 850 Ft
- 2026. 04. 27. - 163 787 Ft
- 2026. 04. 21. - 192 690 Ft
- 2026. 04. 17. - 163 787 Ft
- 2026. 04. 10. - 154 152 Ft
- 2026. 04. 10. - 192 690 Ft
- 2026. 03. 24. - 188 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 160 642 Ft
- 2026. 03. 10. - 170 770 Ft
- 2026. 02. 20. - 160 642 Ft
- 2026. 02. 16. - 188 990 Ft
- 2026. 02. 14. - 160 642 Ft
- 2026. 02. 12. - 188 990 Ft
- 2026. 01. 21. - 172 650 Ft
- 2025. 12. 27. - 160 642 Ft
- 2025. 11. 28. - 152 600 Ft
- 2025. 11. 11. - 160 640 Ft
- 2025. 11. 01. - 168 640 Ft
- 2025. 11. 01. - 188 990 Ft
- 2025. 10. 09. - 151 192 Ft
- 2025. 10. 08. - 143 992 Ft
- 2025. 10. 07. - 179 990 Ft
- 2025. 10. 03. - 154 791 Ft
- 2025. 10. 01. - 179 990 Ft
- 2025. 09. 30. - 143 992 Ft
- 2025. 09. 26. - 154 791 Ft
- 2025. 08. 29. - 179 990 Ft
- 2025. 08. 24. - 154 791 Ft
- 2025. 08. 22. - 179 990 Ft
- 2025. 08. 16. - 154 791 Ft
- 2025. 08. 15. - 147 911 Ft
- 2025. 06. 26. - 171 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 142 752 Ft
- 2025. 04. 27. - 146 192 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Szürke-krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 340 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Szürke |
| Származási hely | BE |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 14.5 kg |
| Hosszúság | 340 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (többszintes) |
| Kollekció | Rocco |
| Minta | Egyszínű/absztrakt |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 1750 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Mosható/padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/mosógépben mosható/mosás 40°C-on |
| Hátsó oldal anyaga | Filc |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Elle Decoration |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon elégedett vagyok ezzel a szőnyeggel!
Hasonló termékek

Bézs kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cm, egyszínű, beltéri

Bombay fonott szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Elefántcsont színű kétoldalas juta kerek szőnyeg ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cm, kerek, juta
Raktáron
Szürke szőnyeg 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Barna szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs kerek kültéri szőnyeg ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kyoto szőnyeg, több méretben - Woud méretek: 200 x 80 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Világosszürke kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 60x230 cm Minerals – Flair Rugs
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Zöld kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Charlotte – Villeroy&Boch
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Természetes kerek szőnyeg VELOR ⌀ 70 cm, bézs
70×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, juta
Raktáron
Rózsaszín szőnyeg 160x230 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, hosszú / shaggy, közepes

Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Desert 1301 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Krémszínű kerek szőnyeg ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Aqua Liso sárga szőnyeg, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes

TAMPA szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Cuzco szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szürke-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
160×235 cm, retró, beltéri
Raktáron
Szőnyegfesték, több méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
Natúr színű kétoldalas-kézi szövésű juta szőnyeg 120x180 cm Juno – Hanse Home
120×180 cm, juta, szőtt
Raktáron
Szürkésbézs szőnyeg 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cm, retró, beltéri
Raktáron
Csúszásgátló alátét szőnyeg alá 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, ipari stílusú, beltéri
Raktáron
Szürke-rézszínű mosható-robotporszívóval tisztítható kerek szőnyeg ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cm, kerek, absztrakt mintás

Szürke-bézs szőnyeg 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cm, egyszínű, beltéri

Pure barna futószőnyeg, 80 x 300 cm - Hanse Home
80×300 cm, futószőnyeg, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Gyerek szőnyeg 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Pohár készlet 6 db-os 130 ml Picardie - Duralex
- készletek
Raktáron
Kerámia láda 39,5 cm – Esschert Design
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa

Kiwi függő fedőtartó - Metaltex
42×23 cm, álló, fém
Raktáron









