









Méretek ⌀ 160 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Gloria szőnyeg játékos vintage dizájnnal rendelkezik, ami stílusos hangulatot teremt a belső térben. 100% polipropilénből készült, ezért szennyeződés-taszító és könnyen tisztítható. 9 mm-es szálmagasságával padlófűtéshez is alkalmas. Vékonysága ellenére nagyon puha.
| Átmérő: | 160 cm |
|---|
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Anyag | Polipropilén |
| Stílus | Retró |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Rövid |
| Származási hely | BE |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 3.4 kg |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Gloria |
| Minta | Vintage/keleties |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 1600 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás nedves törlőruhával/kémiailag nem fehéríthető/folttisztítás |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Krémszínű/szürke |
| Gyártó | Hanse Home |

⌀ 160 cm, kerek, beltéri
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
120×180 cm, modern stílusú, hosszú / shaggy
Raktáron
Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
80×120 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Padlószőnyeg, szőtt, poliészter
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
190×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
192×290 cm, poliészter, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
80×150 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
140×200 cm, juta, skandináv stílusú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron