
Szürke-türkiz szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-8 %27 160 Ft
29 569 Ft

Barna szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-9 %25 577 Ft
28 169 Ft

Szürke-türkiz szőnyeg 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-8 %15 890 Ft
17 299 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 25 577 Ft
- 2026. 05. 15. - 25 577 Ft
- 2026. 04. 24. - 23 944 Ft
- 2026. 04. 21. - 28 169 Ft
- 2026. 04. 17. - 23 944 Ft
- 2026. 03. 05. - 23 537 Ft
- 2026. 02. 24. - 27 690 Ft
- 2026. 02. 23. - 23 537 Ft
- 2026. 01. 10. - 23 530 Ft
- 2025. 12. 27. - 23 537 Ft
- 2025. 11. 01. - 23 810 Ft
- 2025. 11. 01. - 27 690 Ft
- 2025. 10. 08. - 22 152 Ft
- 2025. 10. 07. - 27 690 Ft
- 2025. 10. 03. - 23 813 Ft
- 2025. 10. 01. - 27 690 Ft
- 2025. 09. 30. - 22 152 Ft
- 2025. 09. 19. - 23 810 Ft
- 2025. 09. 16. - 24 920 Ft
- 2025. 09. 16. - 27 690 Ft
- 2025. 09. 12. - 23 813 Ft
- 2025. 08. 29. - 27 690 Ft
- 2025. 08. 24. - 23 813 Ft
- 2025. 08. 22. - 27 690 Ft
- 2025. 08. 15. - 23 813 Ft
- 2025. 08. 08. - 27 690 Ft
- 2025. 07. 25. - 23 813 Ft
- 2025. 07. 18. - 27 690 Ft
- 2025. 06. 01. - 23 810 Ft
- 2025. 05. 23. - 23 530 Ft
- 2025. 04. 15. - 27 690 Ft
- 2025. 04. 11. - 23 813 Ft
- 2024. 11. 28. - 22 152 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Barna szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Szürke |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Hosszú szál (shaggy) |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.36 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (Frisé) |
| Kollekció | Life |
| Minta | Kockás |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2000 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Ár érték arányban verhetetlen.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Hasonló termékek

Szürke-rézszínű mosható-robotporszívóval tisztítható kerek szőnyeg ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cm, kerek, absztrakt mintás

Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szürke-krémszínű kerek szőnyeg ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, retró
Raktáron
Bézs kerek szőnyeg ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Zöld kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Charlotte – Villeroy&Boch
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke-krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Elefántcsont színű kétoldalas juta kerek szőnyeg ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cm, kerek, juta
Raktáron
Bézs kerek szőnyeg ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes

Bézs kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú
Raktáron
Bombay fonott szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szürkésbézs szőnyeg 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cm, retró, beltéri
Raktáron
Bézs kerek kültéri szőnyeg ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Raktáron
Szőnyegfesték, több méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Aqua Liso sárga szőnyeg, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Természetes kerek szőnyeg VELOR DUO ⌀ 70 cm, bézs/barna
70×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, juta
Raktáron
Frantic szőnyeg
Gyapjú, négyzet alakú, absztrakt mintás
Raktáron
Csúszásgátló alátét szőnyeg alá 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, ipari stílusú, beltéri
Raktáron
Zöld szőnyeg 80x150 cm – Flair Rugs
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Lamb bárányszőr
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
HOMCOM 230 x 160 cm-es Nappali Szőnyeg, Rövid Szálú, Mosógépben Mosható, Hipoallergén, Nappaliba, Hálószobába, Irodába, Sárga | Aosom
Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Borvörös mosható szőnyeg 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, hosszú / shaggy, közepes

Szőnyeg 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rózsaszín szőnyeg 160x230 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Pure barna futószőnyeg, 80 x 300 cm - Hanse Home
80×300 cm, futószőnyeg, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szőnyeg 80x150 cm – Mila Home
80×150 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Gyerek szőnyeg 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Pohár készlet 6 db-os 130 ml Picardie - Duralex
- készletek
Raktáron
Kerámia láda 39,5 cm – Esschert Design
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa

Kiwi függő fedőtartó - Metaltex
42×23 cm, álló, fém
Raktáron





