








Méretek 88×54×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: világosszürke (ezüstszürke) Fém: Matt fekete Mérete Ülésszélesség: 54 cm Teljes szélesség: 54 cm Ülésmélység: 42 cm Teljes mélység: 60 cm Magasság: 88 cm Ülésmagasság: 49 cm Súly: 4,8 cm Terhelhetőség: 120 kg Kialakítás Szék belső térre Bontott állapotban szállítjuk Egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöző stílus. Válasszon mérsékelt kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. Az örökzöld növények, a színes terítők és a nagy fémlámpák remek kiegészítői a skandináv étkezőnek. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely rövid napokon is garantálja a fényt. A bézs Bera étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Illessze az egyszerű varrásokat és a fekete lábakat az asztalhoz fém elemekkel. A különböző színű székek jól mutatnak egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |

Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×53×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
47×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva