






Méretek 88×44×53 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 415 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Szürke Fém: Fekete A szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 44,5 cm Mélység: 53 cm Magasság: 88,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésmélység: 40 cm Ülés szélessége: 44,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott szék finom tűzéssel Kényelmes párnázott ülőfelület Fém lábak, amelyek szilárdságot és stabilitást biztosítanak Időtálló design, amely különböző stílusú enteriőrökhöz illik Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Támaszkodjon a visszafogott kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Kiváló kiegészítők egy skandináv étkezőbe az állandóan zöld növények, színes terítékek és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem nélkülözheti a nagy ablakokat és világítást, amely biztosítja a fényt a rövid napok alatt is. A Turin szék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Kitűnően mutatnak különböző színű székek egy asztal körül – ne féljen változtatni.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Súly | 4,2 kg |

Modern stílusú, kárpitozott, fém

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Forgó, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú, kárpitozott

87×44×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú

Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×56×55 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
20×90×200 cm, hab, kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron