


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a BOWI márkától származik, raktárunkban van, ára 8590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Stílus | Egyéb |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 37 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 37 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 3885 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 37 W |
| Típus | Felületre szerelt fénycsöves világítótest/Műszaki lámpa |
| Hely | Garázs |
| Funkció | LED technológia |
| Series | VILER Bowi, SIRMIUM Bowi, WALCOT Bowi, LIMEA LED Wojnarowscy |
| Gyártó | BOWI |
Felhasználói értékelések
Nagyon jól világít.

LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Éjjeli lámpa
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron