Hasonlítsd össze az árakat 8490 Ft-tól 14 704 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8490 Ft és 14 704 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 6214 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 31. - 14 704 Ft
- 2026. 05. 02. - 14 704 Ft
- 2026. 03. 27. - 11 597 Ft
- 2026. 03. 02. - 10 955 Ft
- 2026. 02. 26. - 11 325 Ft
- 2025. 09. 10. - 10 990 Ft
- 2025. 09. 05. - 10 714 Ft
- 2025. 07. 11. - 10 439 Ft
- 2026. 05. 31. - 14 704 Ft
- 2026. 05. 02. - 14 704 Ft
- 2026. 03. 27. - 8490 Ft
- 2026. 03. 02. - 8290 Ft
- 2026. 02. 26. - 8290 Ft
- 2025. 09. 10. - 10 990 Ft
- 2025. 09. 05. - 10 437 Ft
- 2025. 07. 11. - 9889 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Rabalux márkától származik, raktárunkban van, ára 8490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Üveg, Fém |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szögletes |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2600 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 180 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Alak | Négyzetes |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | ROB Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Jól világít.
Nincs
Hasonló termékek

Rabalux 5445 - DANNY LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpa 36W/230V + távirányító
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucas2
LED, konyhába, fém
Raktáron
Agnes általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Pori általános mennyezeti lámpa
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Erik 12 W-os Ø230 mm kerek natúrfehér mozgásérzékelős mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Raktáron
Cloud általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Pan általános mennyezeti lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 99459 - Mennyezeti lámpa GRIMALDINO 2xE27/28W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa BOGDAN 2xE27/20W/230V átm. 33 cm fehér
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED dimmelhető mennyezeti lámpa FALCON SLIM LED/42W/230V átm. 50 cm fehér + távirányító
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Altus LED általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3411 - OSCAR mennyezeti LED lámpa 36W/230V, kerek
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fehér LED-del és dimmerrel - Rondas
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Led mennyezeti világítás jelenlét érzékelővel 12w 4000K
LED, konyhába, fém
Raktáron
Pan általános mennyezeti lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Bona általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
LED ipari fénycsöves világítás WALCOT LED/37W/230V IP65 4000K 120 cm
LED, konyhába, fém
Raktáron
Videx fehér színű mennyezeti lámpa, 6xGX53-as foglalattal
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Strühm Diana 24 W-os ø400 mm sokszög alakú natúr fehér mennyezeti lámpa IP44-es védettségű
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Balmerino
LED, konyhába, fém
Raktáron
Rabalux 3430 - Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa PAVEL LED/22W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucas2
LED, konyhába, fém
Raktáron
Vento általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fehér MonzaLED AZZARDO 2256
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fulgur 24305 - LED Mennyezeti lámpa ANETA STAR LED/24W/230V 2700K
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
Strühm Planar 12 W-os ø215 mm kerek natúr fehér mennyezeti lámpa IP54-es védettségű
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Raktáron
Estera általános mennyezeti lámpa
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fehér MonzaLED AZZARDO 2256
LED, fém, műanyag
Raktáron
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Raktáron
Viareggio
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás



