Hasonlítsd össze az árakat 21 190 Ft-tól 38 554 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 3411 - OSCAR mennyezeti LED lámpa 36W/230V, kerek
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 21 190 Ft és 38 554 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 17 364 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 31. - 38 554 Ft
- 2026. 03. 24. - 38 554 Ft
- 2026. 03. 02. - 32 762 Ft
- 2026. 02. 26. - 34 267 Ft
- 2026. 02. 19. - 32 762 Ft
- 2025. 11. 18. - 27 053 Ft
- 2025. 09. 10. - 29 990 Ft
- 2025. 09. 05. - 26 991 Ft
- 2025. 02. 28. - 25 590 Ft
- 2026. 05. 31. - 38 554 Ft
- 2026. 03. 24. - 38 554 Ft
- 2026. 03. 02. - 26 970 Ft
- 2026. 02. 26. - 29 980 Ft
- 2026. 02. 19. - 26 970 Ft
- 2025. 11. 18. - 21 190 Ft
- 2025. 09. 10. - 29 990 Ft
- 2025. 09. 05. - 23 992 Ft
- 2025. 02. 28. - 21 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern LED lámpa, amely alkalmas a nappaliba.A lámpa diffúzora egyedi csillagos ég hatást teremt.A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energia költségmegtakarítást érhet el.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Üveg, Fém |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2700 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | OSCAR Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Eglo 99459 - Mennyezeti lámpa GRIMALDINO 2xE27/28W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Altus LED általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm Zorba DWL henger alakú fehér keret, GU10-es foglalattal
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Lucas2
LED, konyhába, fém
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fehér LED-del és dimmerrel - Rondas
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Videx fehér színű mennyezeti lámpa, 6xGX53-as foglalattal
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rabalux 3430 - Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa PAVEL LED/22W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Agnes általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető mennyezeti lámpa FALCON SLIM LED/42W/230V átm. 50 cm fehér + távirányító
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brest általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Agnes általános mennyezeti lámpa
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Lucas2
LED, konyhába, fém
Raktáron
Mennyezeti lámpa fehér LED-del, 3 lépésben dimmelhető 2700-4000K dip kapcsolóval - Keane
LED, konyhába, fém
Raktáron
Top Light Metal 40B - LED Mennyezeti lámpa LED/36W/230V 40 cm fehér
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa DIXIE 1xGX53/11W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 93498 Mennyezeti lámpa MANILVA LED/11W/230V
LED, konyhába, üveg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kiklos általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 32164 - LED RGBW dimmelhető mennyezeti lámpa SALITERAS-C LED/24W/230V fehér
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2287 - LED mennyezeti lámpa ROB LED/32W/230V szögletes
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pixi általános mennyezeti lámpa
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Linelio Mix LED általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brest általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Satelite általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Satellite általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Agnes általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Linelio Mix LED általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Satelite általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Pori általános mennyezeti lámpa
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron


