







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri lámpa modern dizájnnal. Színhőmérséklet váltás beépített kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000/4000/6000K.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | OUTDOOR LAMP Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, bronz
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Függő, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Szolár, műanyag
Raktáron

Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás