








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Feszültség | 230V |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 19 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 19 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 195 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2800 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 19 W |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Álló
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, bronz
Raktáron
Álló
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, műanyag
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron

Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, bronz, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás