

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 55490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Funkció | LED technológia |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 27 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Stílus | Klasszikus |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | E27 |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | VEERLE Brilum, LUNA Brilum |
| Gyártó | Brilagi |

Szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, mennyezeti, függő
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, álló

Szolár, álló, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár

Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás