








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Beépített mikrohullámú érzékelővel ellátott mennyezeti lámpa. Az érzékelő paraméterei állíthatók a mellékelt távirányító segítségével. Világítási idő: 10 mp - 30 perc. Szürkületi beállítás: 5 - 200 lx. Érzékelési távolság: 1 - 5 m. Érzékelési szög: 110°. Telepítési magasság: 3 m. Kiváló minőségű Samsung chip, amely akár 85%-os energia-megtakarítást kínál.
| Stílus | Egyéb |
|---|---|
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Funkció | Érzékelős/Távirányító/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 265 W |
| A teljes fényáram | 3820 lm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | SAMSUNG Domelight V-tac |
| Gyártó | V-Tac |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás