




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 130 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1830 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Series | DOME LIGHT V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás