




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Top Light márkától származik, raktárunkban van, ára 19590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Típus | Fali lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Series | BOXTER Top Light |
| Gyártó | Top Light |
Felhasználói értékelések
Pontosan azt kaptam, amit vártam.

IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron

IP44, mennyezeti
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron