













Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag: Szerkezet: Acél Huzat: Vízhatlan textil Szín: Kék Fehér Zöld Méretek: Hossz: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg A csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A szett 2 db nyugágyat tartalmaz A csomag része egy hordozó táska Vízhatlan huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet A legjobb társ a nyári napokra
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Kék |
| Termék színe | Fehér, Zöld, Kék |
| Lábak | Lábakkal |
| Fémszerkezet anyaga | Acél |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyaga | Acél, Poliészter |
| Karfák | Karfák nélkül |
| A csomagban lévő db szám | 2 |
| Huzat | Huzattal |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Nagyság | Két főnek |
| Szett | Igen |
| Hosszúság | 87 cm |
| Súly | 0,1 kg |
Felhasználói értékelések
Túl alacsony, nehéz belőle a kiszállás.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Az elvártnak pontosan megfelel.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Könnyen összerakható, kis helyen elfér, klassz hordozótáskája van,.😊
A látható varrás 1-2 helyen elég igénytelen.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A tartója silány anyagból van, több helyen apró lyukak vannak rajta.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, állítható

Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Műanyag, fém, állítható

Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
34×57×200 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Természetes rattan, párnával, állítható
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
48×67×158 cm, összecsukható, árnyékolóval
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron