










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Konstrukció: Acél Fedező: Vízálló textil Szín Szürke Méretek Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A szett 2 db nyugágyat tartalmaz A csomag része a hordtáska Vízálló fedező Nagyon könnyű, de erős konstrukció A legjobb társ a nyári napokra
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Típus | Egyszerű |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Lábak | Lábakkal |
| Fémszerkezet anyaga | Acél |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyaga | Acél, Poliészter |
| Karfák | Karfák nélkül |
| A csomagban lévő db szám | 2 |
| Huzat | Huzattal |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Nagyság | Két főnek |
| Szett | Igen |
| Hosszúság | 87 cm |
| Súly | 0,1 kg |

Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
48×67×158 cm, összecsukható, árnyékolóval
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, állítható

Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Természetes rattan, párnával, állítható
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fém, állítható

34×57×200 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron