









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag: Szerkezet: Acél Huzat: Vízálló textil (Oxford) Szín: Türkiz Krémszínű Méretek: Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Tömeg: 1,7 kg Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag tartalmazza a hordtáskát Vízálló huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet A legjobb társ a nyári napokra
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Típus | Egyszerű |
| Termék színe | Krém, Türkiz |
| Lábak | Lábakkal |
| Fémszerkezet anyaga | Acél |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyaga | Acél, Poliészter |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Nagyság | Egy főnek |
| Huzat | Huzattal |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Hosszúság | 87 cm |
| Súly | 0,1 kg |
Felhasználói értékelések
Sokkal erősebb mint gondoltam.tam.,
Könnyen összeszerelhető nagyon praktikus.
Nagyon alacsony .
Nehéz belőle felálni.
Nem olyan kényelmes mi t amilyennek tűnik.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Könnyű, kényelmes, praktikus, szép
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Összecsukható, műrattan, árnyékolóval
Raktáron
Természetes rattan, párnával, állítható
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, fa, párnával
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, műrattan, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, műrattan, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fém, állítható

Fém, állítható

Összecsukható, fa, állítható
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, fa, párnával
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, hinta
Raktáron
48×67×158 cm, összecsukható, árnyékolóval
Kiszállítás 1 nap múlva
34×57×200 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém, állítható

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

38×38×38 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

Gumis, pamut
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron