

Méretek 83×46×66 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szintetikus rattan Porszórt acél Szín Barna Fekete Méretek Szélesség: 46 cm Teljes mélység: 66 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 43 cm Terhelhetőség: 100 kg Kiegészítő paraméter Bontott állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 66 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Rattan |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Minta | Két szín |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Rusztikus |

Műanyag
Ingyenes szállítás
79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fém, karfás
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Műrattan, természetes rattan, karfás
Raktáron
68×73 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, rakásolható
Raktáron
74×53 cm, természetes rattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
89×46 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
95×55×72 cm, összecsukható, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
98×42 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
97×55 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
98×42 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva