


Méretek 89×46 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 85 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Elegáns és praktikus összecsukható szék, melyet értékelni fog, ha helyhiánnyal bajlódik. Megfelel erkélyre, teraszra, kertbe, ahol élvezheti a kellemes nyári estéket. Ellenálló tíkfából készült, melynek köszönhetően téli hónapokban is a házon kívül maradhat. Gyorsan összeállítható, tárolható, valamint a lekerekített éleknek és vékony léceknek köszönhetően nagyon kényelmes párna nélkül is. A fából készült bútor jellemzői a természetesség, kényelmesség, tartósság és időtlen elegancia. A tíkfa ellenáll az időjárás viszontagságainak, ezért ideális kinti használatra. Termék részletek: méretei: 46 x 89 x 62 cm ülőfelület magassága: 46 cm ülőfelület szélessége: 40 cm ülőfelület mélysége: 37 cm anyaga: tíkfa összecsukható masszív kézi megmunkálás természetes Csomag tartalma: 4 x összecsukható szék DIVERO - teak fa
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Magasság: | 89 cm |
| Funkció | Összecsukható |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Méretek | 46 x 89 x 62 cm |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Teherbíró képesség | 90 kg |
| Anyag típusa | Tikfa |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Az üléspárna mélysége | 37 cm |
| Színes | Barna |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 16 kg |

89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Karfás
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
89×46 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
73×32 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Összecsukható, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
110×56 cm, összecsukható, fa
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
110×56 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
86×57 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×42 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
98×42 cm, összecsukható, fa
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
110×56 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
86×57 cm, műanyag, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, karfás
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
90×55 cm, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Fém, karfás
Raktáron
98×42 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fedél nélkül
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, sötét, tölgy színű
Kiszállítás 1 nap múlva
300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
108×62 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, tölgy színű, vízálló
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
85×50 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
110×80 cm, összecsukható, bővíthető
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Hálós, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
3×90×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Szolár, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Középoszlopos, kerek, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva