


Méretek 74×53 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Két bisztrószék valódi mediterrán hangulatot teremt otthonában. Ha egy székkészletet szeretne tárolni a téli hónapokra, akkor több ilyen stílusú széket egymásra rakhat, így sok helyet takaríthat meg. A szék lábai gumihuzattal vannak ellátva. Megakadályozzák a csúszást, csillapítják a zajt mozgás közben és kíméletesek a padlóhoz. A keret porszórt acélból készül, kalapáccsal. A Polyratan műanyagból készült, szakadásálló és érdekesen szőtt. Termék részletek: bevonat anyaga: polyratan keret anyaga: acél keret mérete: kb. 25 mm (Ø) rattan szín: világosbarna ülés méretei: kb 38 x 38 cm ülésmagasság: kb 40 cm szék méretei: kb. 74 x 53 x 60 cm (h x sz x mé) súlya: kb 3 kg Csomag tartalma: 1 x szék készlet
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Magasság: | 74 cm |
| Anyag | Természetes rattan |
|---|---|
| Szín | Narancssárga |
| Méretek | 74 x 53 x 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Anyag típusa | Poliuretán, acél |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Nem |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 38 cm |
| Színes | Világosbarna |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 3 kg |

74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
74×53×55 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva

74×53 cm, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
95×55×72 cm, összecsukható, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
60×51 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
87×47 cm, fém, fenyőfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
90×55×65 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Ingyenes szállítás
105×56×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
97×55 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
110×55×65 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
98×42×43 cm, összecsukható, fa
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém, műrattan
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva