











Méretek 80×42×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag (polipropilén): Antracit színű Méretek A háttámla szélessége: 42 cm Az ülés szélessége: 40 cm Teljes mélység: 52 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 45 cm Súly: 4,13 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Stócolható Könnyű kialakítás Modern, légies design A műanyag nem UV-stabil, a széket érdemes védeni a napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk A nehéz bútorokkal és élénk színekkel teli belső tér nem a te világod? Tegyél a könnyedségre, légies hatásra, és az egyszerű vonalakra. A műanyag székek remek kiegészítők a modern otthonokba, ahol a praktikus és időtálló megjelenés győzedelmeskedik. Az ellenálló anyagnak, könnyű karbantarthatóságnak és alacsony súlynak köszönhetően ideális választás a mindennapi használatra – akár az étkezőasztal mellett, a dolgozósarokban vagy a teraszon is. A műanyag székek kis terekbe is illenek, ahol formájukkal és színükkel optikailag könnyítenek a környezeten.
| Szélesség: | 42 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,13 kg |

80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Raktáron
79×56 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
80×46×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
80×46×52 cm, műanyag, karfás
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, karfás
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Műrattan, természetes rattan, karfás
Raktáron
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
68×73 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
90×55×65 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
97×55×72 cm, műanyag, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa, teakfa
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron