







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Intelligens, távirányítós dimmelhető izzó. Állítható színhőmérséklet 2200K-tól 6500K-ig. Akár 16 millió szín közül választhat – RGB + RGBW funkcióval. Az RGBW további funkció lehetővé teszi a fehér fény beállítását hidegtől meleg árnyalatig. Az irányítás a WiZ App alkalmazáson keresztül történik, amelyet ingyenesen letölthet okostelefonjára vagy táblagépére. A WiZ kompatibilis meglévő Wi-Fi routerével, nincs szükség külön átjáróra. Energiafigyelés: a WiZ alkalmazás nyomon követi világításának energiafogyasztását. Világítás vezérlése bárhonnan okostelefon segítségével. Testreszabhatja a jeleneteket előre beállított dinamikus fényhatásokkal. Hangvezérlés támogatása Google Assistant, Alexa vagy Siri segítségével. A Bluetooth csak az alkalmazással való párosításhoz szolgál.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Izzó típusa | LED |
| Foglalat típusa | E27 |
| Rgb | Igen |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fekete |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| A teljes fényáram | 806 lm |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | RGB/Távirányító/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 |
| Alak | Gömb |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | BULB WiZ |
| Gyártó | WiZ |
Felhasználói értékelések
Egészen rendben van

LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, körte
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás

LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, E27, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, színes, E14
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron