

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Philips márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Izzó típusa | LED |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Ökológiai | Igen |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 1521 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 6 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | ZELENÉ ŽÁROVKY Philips |
| Gyártó | Philips |

LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, retró stílusú
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás