








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hozzon létre tökéletes légkört a Philips Hue szabályozható lámpákkal, az alap Hue White Ambience készlet használatának segítségével. Távirányítható energiatakarékos világítás, amely segít az ideális megvilágítási feltételek megteremtésében, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. Kis kezdőkészlet – 3x LED Philips Hue White Ambience izzó E27 foglalattal és 9,5 W teljesítménnyel, ami rendkívül gazdaságos. A készlet tartalmazza a Hue Bridge összekötő eszközt és a fali fényerő-szabályozó vezérlőt – így irányíthatja háza világítását. A Hue Bridge összekötő eszköz lehetővé teszi az összes lámpa egyidejű vezérlését vagy különböző áramkörökre való felosztását. Akár 50 terméket is vezérelhet a Hue Bridge segítségével A Bluetooth-on keresztül vezérelhető. Egyszerűen párosítsa a Hue lámpákat bármilyen kompatibilis Amazon Echo vagy Google Home eszközzel, és élvezze az intelligens lámpák hangjával való kezelésének kényelmét. Ezzel gyorsan beállíthatja a kívánt légkört a szobában – a partijai soha többé nem lesz a régiek. A Hue White sorozatnak köszönhetően kényeztesse magát a meleg fehér fény rendkívül finom tompításával, a legmagasabb minőségben. Váltson a halvány fény sötét szintjéről a világos, kényelmes fehér fényre. Kompatibilis az Amazon Alexa és Apple Homekit rendszerekkel. A csomag egy Ethernet-kábelt és egy adaptert is tartalmaz. További távirányítók és tartozékok itt vásárolhatók meg. A HUE rendszerről további információkat talál cikkünkben.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED, Energiatakarékos |
| Stílus | Körte |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Típus | Kezdőkészlet/LED izzó |
| Funkció | Fényerőszabályzós/LED technológia/Távirányító |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 1055 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Series | WHITE BULBS Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Gyártó | Philips |

Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, ÖKOlógiai

Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, GU10, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, E27, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
LED, GU10, gyertya alakú
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron