



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos világítás, amely távolról vezérelhető, és segít Önnek megteremteni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. Élvezze a legmagasabb minőségű meleg fehér fény rendkívül sima dimmelését a Hue White sorozatnak köszönhetően. Átmenet a sötét, tompa fény szintjeiről a világos, kényelmes fényre. 2 db E14 foglalatú dimmelhető LED izzó Hue White készlet. Vezérlés alkalmazáson keresztül Bluetooth és ZigBee segítségével - vezéreljen akár 10 izzót okostelefonról vagy táblagépről, vagy használja az Amazon Alexa rendszert, és vezérelje a világítást hanggal. Az Bluetooth funkcióval akár 10 terméket vezérelhet, míg a Hue Bridge használatával a csatlakoztatott termékek száma akár 50-re nőhet. A Hue összes előnyének kihasználásához szükséges a Hue Bridge birtoklása - megvásárolható itt. Egyszerűen párosítsa a Hue világítást bármely kompatibilis Amazon Echo vagy Google Home eszközzel, és élvezze az intelligens világítás kényelmét csupán a hangja segítségével. Így gyorsan beállíthatja a kívánt hangulatot a helyiségben. Kompatibilis a Amazon Alexa rendszerrel. A világítás távoli vezérléséhez szükséges a Hue Bridge csatlakozó eszköz. További információkat a HUE rendszerről talál a cikkünkben.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E14 |
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED, Energiatakarékos |
| Ökológiai | Igen |
| Foglalat | E14 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 470 lm |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Series | WHITE BULBS Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Gyártó | Philips |

Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, reflektor, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, GU10, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, globe és deco pipe
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, GU10, gyertya alakú
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, ÖKOlógiai

Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás