








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hozzon létre tökéletes légkört a Philips Hue szabályozható fényeivel, az alap Hue White Ambience készlet használatával. Távirányítható energiatakarékos világítás, amely segít az ideális megvilágítási feltételek megteremtésében, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. Külön LED Philips Hue White Ambiance izzó E27 foglalattal. Kényeztesse magát a legjobb minőségű fehér fény rendkívül finom tompításával a Hue White Ambience sorozatnak köszönhetően. Váltson át a halvány fény sötét szintjéről az élénk, kényelmes fehér fényre. 2200-4500K színhőmérsléketi tartomány. Vezérlés az alkalmazáson keresztül Bluetooth és ZigBee segítségével – akár 10 izzót is vezérelhet okostelefonon vagy táblagépen, vagy használja az Amazon Alexa rendszert a lámpák hangvezérléséhez. Legfeljebb 10 terméket vezérelhet a Bluetooth segítségével, a Hue Bridge használatával a korlát 50 lehetséges csatlakoztatott termékre nő. Egyszerűen párosítsa a Hue lámpákat bármilyen kompatibilis Amazon Echo vagy Google Home eszközzel, és élvezze az intelligens lámpák hangjával való kezelésének kényelmét. Ez gyorsan megteremti a kívánt légkört a szobában. A csatlakoztatott termékek korlátjának növeléséhez rendelkeznie kell a Hue Bridge eszközzel - megvásárolható itt. Kompatibilis az Amazon Alexa és Apple Homekit rendszerekkel. A HUE rendszerről további információt cikkünkben talál. .
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Izzó típusa | LED, Energiatakarékos |
| Stílus | Retró |
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Középfehér (3500 - 4500 K) |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fekete |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2200-4500 K |
| A teljes fényáram | 550 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/Bluetooth/ZigBee |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Gyártó | Philips |

LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás